ETKİNLİK KOMİTESİ NEDİR?

Etkinlik komitemiz, kulübümüzdeki diğer komitelerle entegre bir şekilde yıllardır gerek akademik gerekse eğlence yönünden yüzlerce etkinlik düzenledi ve yenilerini düzenlemeye devam ediyor. Yıllardır yüzlerce anıyı, binlerce gülümsemeyi sığdırdığımız faaliyetlerimizle her daim aktif olmayı görev bildik. İstanbul Teknik Üniversitesi öğrencileri olarak hepimizin evlerimize adeta hapsolduğu, dışarıya çıkma imkanımızın kısıtlı olduğu bu süreçte etkinlik komitesiyle yapılan etkinliklerle, moral ve motivasyonumuzu yüksek tutmayı ve hasret kaldığımız şeyleri hep beraber gerçekleştirmeyi amaçlıyoruz.

NELER YAPTIK?

Zorlu LaserLag

Zorlu Center’da nefes kesen bir mücadeleye atıldığımız laser tag etkinliğimiz.

Borusan Contemporary

Borusan Çağdaş Sanat Koleksiyonu’ndan beslenen, sergileriyle Borusan Contemporary’deydik.

İstanbul Modern Sanatlar Müzesi

Tophane’de bulunan, en önemli tasarımlara ev sahipliği yapan İstanbul Modern Sanatlar Müzesi’ne ziyaretimizden bir kare.

İzmir Gezisi

Kulübümüzle, bahar döneminde güzide şehrimiz İzmir’i karış karış gezdiğimiz bir gezi düzenledik.

Stand up Gösterisi

Cem İşçilerle 2019’un Kasım ayında gerçekleştirdiğimiz stand up gösterimizde kahkahalarımız yüzümüzden eksilmedi.

Geleneksel Tanışma Kahvaltısı

Geleneksel tanışma kahvaltımızda MDK ailesi olarak Maslak’ta bir araya geldik ve müzik eşliğinde eğlenceli bir gün geçirdik.

Borusan

Borusan’ın Rumeli Hisarı’nda hafta içi ofis, hafta sonu teması düzenli olarak değişen bir müze olarak kullanılan perili köşke ziyaretimizden bir kare.

Arbetereotm

İstanbul’un en huzurlu bölgelerinden birisi olan Arbetereotmu ziyaret edip, temiz havasını tattık.

NELER YAPACAĞIZ?

FİLM KARNAVALI - UZAKLARI YAKIN ET!

Netflix Party platformu vasıtasıyla eş zamanlı bir şekilde filmler seyredip; senaristlerin dahi hem fikir olamadığı kafa karıştırıcı konular üzerinde fikir alışverişi yapacak, düşüncelerimizi paylaşacağız.

KİM İTÜ'LÜ OLMAK İSTER?

Bir klasik olan milyoner yarışmasını kulübümüze uyarlayacak, Yarı yarıya, telefon, seyirciye sor ve çift cevap jokerleri eşliğinde 12 soruya doğru yanıtlar vererek sürpriz hediyelere heyecanlı bir serüvene atılacağız.

FOTOĞRAF YARIŞMASI

Tüm İTÜ Mezunları Derneği etkinliklerini kapsayan bir fotoğraf yarışması yapacağız. Online etkinlikler esnasında en iyi etkinlik pozunu çeken kişi hediyenin sahibi olacak.

GEZELİM GÖRELİM

ÇOK GEZ, ÇOK BİL; UFKUNU GENİŞLET, ZEKANI GELİŞTİR.

Farklı bölgelerde çeşitli gruplar halinde vloglar çekerek çevremizdeki güzellikleri tanıtacak, doyamadığımız güzellikleri tekrar tadacağız.

Çekilen vlogları youtube hesabımızdan yayınlayacak, korona döneminde çevre illerden gelen arkadaşlarmızın İstanbul özlemini bir nebze hafifleteceğiz.

Daha önce gitme bu bölgelere fırsatına erişemeyen dostlarımıza uzakları yakın edecek, bir ekran uzaklarında olacağız.

etkinlik komitesi koordinatörümüz ile tanışın

Mehmet Berk YILDIRIM

İTÜ MDK Yönetim Kurulu Üyesi

  • Mail: yildirimmb1905@gmail.com